Blog

Blog

Blog

Blog

09, Nisan 2019

MÜSİAD Başkanı Kaan: 2019 yılı Asya-Pasifik ve Latin Amerika yılı ilan edildi

MÜSİAD Başkanı Abdurrahman Kaan, Polemik Haber'den Atilla Bayramoğlu'nun sorularını yanıtladı. Abdurrahman Kaan; seçim sonuçlarından, ülke ekonomisine, MÜSİAD'ın kuruluşundan, 2019 hedeflerine dair bir takım açıklamalarda bulundu.

Devamını oku
11, Şubat 2019

Sağlık Bakanlığı ve Kızılay''dan dev proje: TÜRKÖK

POLEMİK HABER- ÖZEL/ ATİLA BAYRAMOĞLU

Devamını oku
19, Ocak 2019

Güvenli bölgenin güvenliğini kim sağlayacak?

Güvenli bölgenin güvenliğini kim sağlayacak? Tüm dünyanın gündeminde olan ''güvenli bölge'' meselesini Polemik Haber''den Atila Bayramoğlu, çeşitli Arap gazetelerinde köşe yazan, düşünür Ömer Koş ile konuştu.

Devamını oku
html5 bootstrap by colorlib.com
06, Ocak 2020

Kafkasya

27, Ekim 2021

Hany El-Benna ile tanışma

Birleşik Krallık'ta kurulan Batı merkezli en büyük uluslararası Müslüman yardım ve kalkınma STK'sı olan Islamic Relief'in kurucu ortağıdır.

27, Ekim 2021

CSOs

Türkiye'de bulunan Suriye menşeli sivil toplum kuruluşları tarafından kurulan Sivil Toplum Kuruluşları Platformu tanıtım konferansı.

25, Aralık 2019

Heyecan Hep Doruktaydı

Gerçek Hayat’ın yeni kuşak yöneticilerine ve emektarlarına merhaba. Gerçek Hayat dergisinin, kuruluşundan itibaren uzun yıllar abone ve dağıtım başta olmak üzere, bir grup arkadaşımla birlikte idari kısmında yönetici olarak çalıştım. Devamını oku

html5 bootstrap by colorlib.com
05, Mart 2020

Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi

Türkiye Cumhuriyeti İletişim Başkanlığınca Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi’nde, düzenlenen Uluslararası İdlib Konferansında idlib’te olan bitenleri anlamaya çalışıyorum...

html5 bootstrap by colorlib.com
04, Kasım 2017

Azerbaycan/Bakü

20, Ekim 2021

Röportaj

Orta Doğu medyasına Türkiye gündemini konuştum.

html5 bootstrap by colorlib.com
18, Eylül 2021

Röportaj

BAE emirlikleri ile Bahreyn in İsrail ile ilişkilerinin normalleşmesi hakkında görüşlerimi Ortadoğu medyası ile paylaştım .

html5 bootstrap by colorlib.com
25, Haziran 2020

Röportaj

İsrail makamlarının #TİKA'nın Kudüs'te restorasyonunu gerçekleştirdiği Yusufiye Mezarlığı’ndan Türk bayrağını taşıyan #TİKA tabelalarını sökmesi Türkiye'ye yönelik açık provokasyondur. O eserlerin ruhuna sinmiş değerler taşa ,toprağa ve Ağaça kazınmıştır, tabela sökerek yok edilemez.

html5 bootstrap by colorlib.com
30, Haziran 2020

Türk-Arap Medya Derneği Türkiye temsilcileri buluşması

Yalova Belediyesi ve Yalova Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün ortaklaşa organize ettiği Türk-Arap Medya Derneği Türkiye temsilcileri buluşması Yalova’da gerçekleşti.